Trimer Linea LHC0464C crni
Šifra proizvoda:
8606012215887
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
1.190,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012215887 |
| Boja | Crna |
| Brend | Linea |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu |
| Napajanje | kabl |
| Karakteristike | Tih i dugovečan motor. Kabl dužine: 1.8 m. |
| Oprema | Četiri dodatka za šišanje (3-6-9-12 mm), četkica za čišćenje, ulje za podmazivanje sečiva. |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Linea LHC0464C crni“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Aparat za ciscenje lica P302VIS002
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.100,00 RSD
SKU:
8056420222487
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420222487 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Parna presa za kosu 40.452
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.640,00 RSD
SKU:
8051772718732
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
WAHL lithium Pro LED 1901-0465
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
10.200,00 RSD
SKU:
5996415033625
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415033625 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Travel Kit Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.290,00 RSD
SKU:
4015110006756
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110006756 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Profesionalni fen za kosu P301ASC001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.460,00 RSD
SKU:
8056420221442
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221442 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Bezicna presa za kosu 40.453
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.690,00 RSD
SKU:
8051772719593
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719593 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.