Trimer Clatronic HSM3441NE
Šifra proizvoda:
4006160635713
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
1.990,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4006160635713 |
| Vrsta aparata | Trimer za kosu i bradu |
| Brend | Clatronic |
| Napajanje | Baterije |
| Karakteristike | – Glava brijača od nerđajućeg čelika; – Pokretno sečivo; 4 dodatna češlja: 3mm, 6mm, 9mm, 12mm; – Četkica za čišćenje; – Zaštitna kapica za glavu brijača; – Zaštitna kapica za glavu |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Clatronic HSM3441NE“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Extreme Grip Advanced USB mašinica za šišanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
8.490,00 RSD
SKU:
5996415036800
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415036800 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Mašinica za šišanje 40.743
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.600,00 RSD
SKU:
8056420220612
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420220612 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Depilator 3BEPI001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.400,00 RSD
SKU:
8056420221039
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221039 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature fen za kosu DIVA06
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
16.100,00 RSD
SKU:
5060412984850
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984850 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Putna elektricna mašinica za brijanje 03615-1016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
0043917006888
| EAN | 0043917006888 |
|---|---|
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature touch styler DIVA09
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
18.890,00 RSD
SKU:
5060412983112
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983112 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.