Trimer Braun BT3411
Šifra proizvoda:
4210201447757
Kategorije: Nega i lepota, Nega kose i brade
3.990,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
Nema na zalihama
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 4210201447757 |
| Vrsta aparata | Trimer za bradu i brkove |
| Brend | Braun |
| Napajanje | Baterije |
| Ostalo | – Vreme rada: 50 minuta – Vreme potpunog punjenja baterije: 10 h – Ugrađena NiMH baterija – 40 dužina šišanja – LED indikator baterije – Oprema: – 1 x Češalj 0.5 mm-10 mm – 1 x Češalj |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Trimer Braun BT3411“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Wahl Mustache & Beard Battery Trimmer
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
043917002729
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 043917002729 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Odstranjivac pora i mitisera P302VIS001
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
8056420221565
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature fen za kosu DIVA06
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
16.100,00 RSD
SKU:
5060412984850
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412984850 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature figaro 32mm DIVA04
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
14.190,00 RSD
SKU:
5060412983013
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983013 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Bezicna presa za kosu 40.453
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.690,00 RSD
SKU:
8051772719593
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719593 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Diva Signature free stajler DIVA11
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
17.190,00 RSD
SKU:
5060412983136
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5060412983136 |
| Brend | DIVA |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.