Bezicni trimer za bradu
Inox seciva
Podesiva duzina sisanja od 1-10 mm
Autonomija 45 min
Punjenje 8 h
Baterija Ni-MH 1000mAh
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
2.950,00 RSD
12 na zalihama
12 na zalihama
Bezicni trimer za bradu
Inox seciva
Podesiva duzina sisanja od 1-10 mm
Autonomija 45 min
Punjenje 8 h
Baterija Ni-MH 1000mAh
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221022 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772718732 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420220612 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221565 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420221039 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8056420223187 |
| Brend | Beper |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Nega i lepota |
Na stanju
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772719593 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.