Tricikl za decu 000085
Šifra proizvoda:
baj85
Kategorije: Tricikli, Vozila za decu
8.900,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Kina |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Uzrast | 12m+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tricikl za decu 000085“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica cutie turquoise
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KKRCUTITRQ0000
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5902533913633 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | isina: 37 cm Širina: 50 cm Širina ručke: 22 cm Prečnik točka: 15 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.