- Rotirajuce sediste
- Metalni ram
- Za jedno dete
- Postavljeno sedište
- Fiksirani drzac za noge.
- Točkovi od PRAVE GUME
- Kočnice na zadnjim točkovima
- Sigurnosni pojas za dete
- Platnena sklapajuća tenda
- Sklapajući držači za noge
- Plastične korpice sa sitnice
- Pogodan za manji uzrast
- Prednja plasticna korpa
- Platnena torbica za sitnice
- Sundjerasti rukohvati.
- Dimenzije proizvoda:
- Težina proizvoda: 6 kg
- Dimenzija pakovanja: 61x38x28 cm
- Težina pakovanja: 7 kg
- Preporučeno za uzrast: 3+
- Preporučeno max. opterećenje: 25 kg
- Dostupne boje: ljubičasta,plava, sivi i bez.“
TRICIKL TS-68
Šifra proizvoda:
TS-68
Kategorije: Tricikli, Vozila za decu
7.500,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7 kg |
|---|---|
| Boja | Ljubičasti, Plavi, Sivi, Bež |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TRICIKL TS-68“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-2 GRAY
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 PINK
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005888 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.