Metalni ram
-Za jedno dete
-Postavljeno sedište
-Točkovi od EVA pene
-Veličina prednjih točkova 10”
-Veličina zadnjih točkova 8”
-Kočnice na zadnjim točkovima
-Jednostepeni sigurnosni pojas
-Platnena sklapajuća tenda
-Sklapajući držači za noge
-Plastična zadnja korpica za sitnice
-Zvonce
-Plastični nosač za čašu
-Težina proizvoda: 6.5 kg
-Dimenzija pakovanja: 60x38x27.5 cm
-Težina pakovanja: 7.5 kg
-Preporučeno za uzrast: 3+
-Preporučeno max. opterećenje: 25 kg
TRICIKL TS-65 PLAVI
Šifra proizvoda:
TS-65 PL
Kategorije: Tricikli, Vozila za decu
6.800,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,5 kg |
|---|---|
| Brend | THEMA SPORT |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TRICIKL TS-65 PLAVI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys tricikl guralica za decu zebra
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 WHITE
| Težina | 2,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089062264 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 50x30x20 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Kinderkraft bicikl guralica goswift pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KRGOSW00PNK0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533915873 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: ● Dužina: 86 cm ● Dužina rama: 58,5 cm ● Visina: 55 cm ● Širina: 33 cm ● Visina upravljača od zemlje: 54,5 cm ● Visina sedišta od zemlje: 33 cm ● Opseg podešavanja visi |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.