Metalni ram
-Za jedno dete
-Postavljeno sedište
-Točkovi od EVA pene
-Veličina prednjih točkova 10”
-Veličina zadnjih točkova 8”
-Kočnice na zadnjim točkovima
-Jednostepeni sigurnosni pojas
-Platnena sklapajuća tenda
-Sklapajući držači za noge
-Plastična zadnja korpica za sitnice
-Zvonce
-Plastični nosač za čašu
-Težina proizvoda: 6.5 kg
-Dimenzija pakovanja: 60x38x27.5 cm
-Težina pakovanja: 7.5 kg
-Preporučeno za uzrast: 3+
-Preporučeno max. opterećenje: 25 kg
TRICIKL TS-65 PINK
Šifra proizvoda:
TS-65 PI
Kategorije: Tricikli, Vozila za decu
6.800,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,5 kg |
|---|---|
| Brend | THEMA SPORT |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TRICIKL TS-65 PINK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.