Tricikl sa Rotirajućim Sedištem 360 – Gray – EcoToys Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 stepeni brenda EcoToys u sivoj boji je izuzetno funkcionalan i zabavan bicikl za vaše mališane. Ovaj tricikl je dizajniran za decu koja žele da uživaju u vožnji i istraživanju sveta oko sebe. Sedište se može rotirati za 360 stepeni, omogućavajući detetu da se kreće u različitim pravcima bez potrebe za prekomernim premeštanjem. Čvrsta konstrukcija i kvalitetni materijali osiguravaju dugotrajnost i sigurnost tokom vožnje. Sa modernim dizajnom u sivoj boji, ovaj tricikl se lako uklapa u razne stilove i može postati omiljeni igračka vašeg deteta. Pakovanje Proizvod je upakovan u transportnu kutiju, sa svim delovima pažljivo zaštićenim kako bi se sprečilo oštećenje tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm, Težina: 6 kg
Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys
Šifra proizvoda:
YM-BT-2 GRAY
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
10.890,00 RSD Originalna cena je bila: 10.890,00 RSD.10.278,37 RSDTrenutna cena je: 10.278,37 RSD.
41 na zalihama
Troškovi dostave: 630,00 RSD
41 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 7,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089068105 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tricikl sa rotirajućim sedištem 360 gray Eco Toys“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 white
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHWHIT
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769974702 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys guralica zelena
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
JM-118 GREEN
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066484 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 WHITE
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065456 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Eco toys guralica pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 PINK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066460 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.