Tricikl je savršen izbor za decu uzrasta od 12 meseci i stariju. Ima siguran čelični okvir i izdržljive EVA točkove. Udobno, ergonomsko sedište obezbeđuje prijatnu vožnju, dok upravljač, prekriven mekim materijalom, povećava udobnost deteta. Pored toga, tricikl uključuje dve funkcionalne korpice za male stvari i zvono u obliku lopte. Maksimalna nosivost je 25 kg. Da bi se povećala sigurnost, tricikl je dizajniran sa širokom zadnjom osovinom (47 cm) za stabilnost, čime se minimizira rizik od prevrtanja tokom okretanja. Takođe, opremljen je gumiranim, neklizajućim drškama na upravljaču, što sprečava klizanje ruku. Površina pedala je dizajnirana da obezbedi maksimalno prianjanje za dečje noge tokom vožnje. Pakovanje: Proizvod je upakovan u specijalno ojačanu kutiju za transport, sa svim komponentama sigurno zaštićenim kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja: 62x32x24 cm, težina: 3,9 kg
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Šifra proizvoda:
WQL-1999 PINK
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
4.990,00 RSD Originalna cena je bila: 4.990,00 RSD.4.894,56 RSDTrenutna cena je: 4.894,56 RSD.
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Blue, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 BLUE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005925 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.