Ovaj model tricikla serije „Amigo“ opremljen je kontrolnom ručkom koja je podesiva po visini: potrebno je da pritisnete dugme i popravite ručku. Na ručki se nalazi mekana podloga za lakše rukovanje. Ergonomsko sedište za bicikl, trake za pričvršćivanje sedišta, dodatni oslonac za noge i lučni graničnik koji se može ukloniti doprinose udobnom i bezbednom kretanju deteta. Sirena je ugrađena na volan minijaturnog vozila, kada se pritisne, čuje se signal. Iza bicikla se nalazi korpa, koja vam omogućava da sa sobom ponesete neophodne stvari bebe. Vožnja bicikla razvija koordinaciju pokreta i jača određene mišićne grupe (naročito noge). Kod ovog modela zadnji točkovi su od plastike, prednji sa gumenim umetkom, što objašnjava bolje prijanjanje točkova i tiše kretanje transporta. Dimenzije: 740х480х595 sklopljen 880х500х935mm
Tricikl Comfort 2 Polesie
Šifra proizvoda:
SW12003
Kategorije: Mega popusti, Tricikli, Vozila za decu
13.200,00 RSD Originalna cena je bila: 13.200,00 RSD.9.899,00 RSDTrenutna cena je: 9.899,00 RSD.
Troškovi dostave: 630,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | Polisei |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Pol | Univerzalno |
| Namena | Edukacija, Koordinacija oko-ruka, Razvoj fine motorike, Razvoj kreativnosti, Razvoj prostorne orjentacije, Razvoj socijalnih veština – interakcije |
| Materijal | PVC |
| Boja | Crna, Plava |
| Uzrast | 12m+ |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tricikl Comfort 2 Polesie“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys tricikl 2u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
YM-BT-6PUSHPINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903769978830 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x20x18 cm |
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Green, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-18 GRE
| Težina | 7,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005918 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.