Transportna torba za kućne ljubimce. Velika i prostrana za manje životinje, poseduje ventilacioni otvor kako bi ljubimci mogli da dišu. U setu dolazi i ručka za nošenje.
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 04
Šifra proizvoda:
BOLPETBAGPO4-3919
Kategorije: Mega popusti, Pet program
2.640,00 RSD Originalna cena je bila: 2.640,00 RSD.2.250,00 RSDTrenutna cena je: 2.250,00 RSD.
19 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170385 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 04“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca Basic
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
5996415034462
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034462 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Wahl Starter Animal Clipper
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.790,00 RSD
SKU:
5996415034455
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5996415034455 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Češko za mačke kućica i drvo
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.368,00 RSD
SKU:
DRAPAK02-3172
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769970964 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 01
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO1-3916
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170156 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 02
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO2-3917
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170361 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 03
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO3-3918
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170378 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.