Transportna torba za kućne ljubimce. Velika i prostrana za manje životinje, poseduje ventilacioni otvor kako bi ljubimci mogli da dišu. U setu dolazi i ručka za nošenje.
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 03
Šifra proizvoda:
BOLPETBAGPO3-3918
Kategorije: Mega popusti, Pet program
2.640,00 RSD Originalna cena je bila: 2.640,00 RSD.2.250,00 RSDTrenutna cena je: 2.250,00 RSD.
19 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19 na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170378 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 03“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca 09281-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
4015110005230
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110005230 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
Trimer za životinje 09962-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.190,00 RSD
SKU:
4015110009344
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110009344 |
| Brend | Wahl |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Plisani krevet za kucne ljubimce 80cm tamno siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15298_1-528
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008827 |
Plisani krevet za kucne ljubimce 60cm tamno sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
MODEL_15297_1-529
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903332008810 |
Krevet za kucne ljubimce L sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
KOT09-532
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903678560089 |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 01
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO1-3916
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170156 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.