Transporter za kućne ljubimce brenda Petsi je savršen pratilac prilikom putovanja, pružajući izuzetnu udobnost i sigurnost vašem psu ili mački. Ovaj multifunkcionalni transporter može se koristiti kao prenosivi kavez, toaletna kutija ili čak kao udoban krevet za vašeg ljubimca. Izrađen od čvrstih i sigurnih materijala, ovaj transporter pruža dugotrajnost i zaštitu, dok ventilacioni otvori omogućavaju adekvatnu cirkulaciju vazduha i udobnost vašem ljubimcu. Transporter je opremljen čvrstim bravama koje sprečavaju otvaranje gornjeg poklopca i omogućavaju siguran transport. Transporter je posebno dizajniran za udobnost i sigurnost vašeg ljubimca tokom putovanja. Izrađen od visokokvalitetnih materijala, pruža izdržljivost i zaštitu, uz adekvatnu ventilaciju i udobnost za vašeg ljubimca. Napravljen je od izdržljivog, netoksičnog materijala, sa brojnim ventilacionim otvorima koji omogućavaju slobodan protok vazduha. Transporter ima bravu na vratima koja vam omogućava lako unošenje i iznošenje vašeg ljubimca, pružajući vam mogućnost da pratite i komunicirate s njim tokom putovanja. Poklopac je opremljen čvrstim zatvaračem koji osigurava sigurnost i sprečava izlazak ljubimca u nezgodnom trenutku. Nakon što se transporter raspakuje, donji deo može se koristiti kao krevet ili toaletna kutija. Zahvaljujući tome, ne morate brinuti o nošenju dodatne kutije za smeće tokom odmora ili drugih putovanja. Specifikacije: Dimenzije: 30x47x30 cm Boja: Siva Materijal: Plastika Maksimalna težina: 12kg Brend: Petsi
Transporter za kucne ljubimce
Šifra proizvoda:
ME06-02 GREY-541
Kategorije: Mega popusti, Pet program
3.500,00 RSD Originalna cena je bila: 3.500,00 RSD.3.100,00 RSDTrenutna cena je: 3.100,00 RSD.
30 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
30 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | PETSI |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5903769978427 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Transporter za kucne ljubimce“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Masinica za sisanje ljubimaca 09281-2016
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.290,00 RSD
SKU:
4015110005230
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 4015110005230 |
| Brend | Wahl |
| Akcija | Mega popust |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
Jastuk za kućne ljubimce 80 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
95-528000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955284 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine M
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
95-529000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955291 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
Sofa za kućne ljubimce u obliku šape, veličine L
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.299,00 RSD
SKU:
95-530000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 3850223955307 |
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| Brend | Denis |
TRANSPORTNA TORBA ZA KUCNE LJUBIMCE POSHEST 02
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETBAGPO2-3917
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170361 |
KOFER ZA TRANSPORT KUCNIH LJUBIMACA HOLLI 1
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
BOLPETKOHOL1-3925
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Kućni ljubimci |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 8606035170446 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.