Transformeri su heroji koji štite našu planetu od zlih Decepticona. Mala transformišuća igračka X-Warrior. Može se transformisati iz robota u vozilo. Visina igračke zavisno dmodelu cca. 13 cm. Izrađena od visokokvalitetne plastike. Igračka je detaljno opremljena. Uz igračku dolazi i moćno oružje za robota. Opremljenu su pokretnim udovima za što verniju igru. Kreni u nezaboravne avanture s transformersima! Skupi ih sve!_x000D_
_x000D_
-Vrsta: akcijona igračka za igru i kolekciju. _x000D_
-U setu: 1x figura._x000D_
-Visina: cca. 13 cm, zavisno od modela._x000D_
-Napomena: transformiše se iz robota ratnika u vozilo/avion i obrnuto. _x000D_
-Materijal izrade: plastika. _x000D_
-Uzrast: 3+. _x000D_
-Dimenzije pak pojed: 18×13 cm. _x000D_
-Dimenzije pak zbirno: 18x21x39,5 cm. _x000D_
-Težina pak: 125 g. _x000D_
-Sorto: više modela. Svaki se prodaje zasebno._x000D_
Transformers, Trans-Robot, sorto
Šifra proizvoda:
63-607000
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
350,00 RSD
37 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
37 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223636077 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Transformers, Trans-Robot, sorto“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.