Traktor sa prikolicom crveni Dolu 081469
Šifra proizvoda:
baj81469
Kategorije: Vozila na pedale, Vozila za decu
7.150,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
15
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Dolu |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Uzrast | 3+ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Traktor sa prikolicom crveni Dolu 081469“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Eco toys bicikl guralica flamingo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LB1603 PINK
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089065265 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 39cm x 50cm x 22cm |
Eco toys guralica crna
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
JM-118 BLACK
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5903089066477 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 51x17x22cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
2u1 tricikl sa rotirajućim sedištem i sklopivom tendom Beige, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
WQL-066-52 BEI
| Težina | 7,4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005895 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature coral
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00CRL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917020 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |
Dečiji bicikl 14” Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.700,00 RSD
SKU:
BCK0402
| Težina | 8 kg |
|---|---|
| Brend | Winnerbike |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.