Traktor sa prikolicom Blue – EcoToys Traktor sa prikolicom idealna je igračka za decu stariju od 12 meseci. Napravljen je od izdržljive plastike, što garantuje njegovu trajnost. Traktor ima interaktivni volan sa zvukovima trube i motora, kao i odvojivu prikolicu koja omogućava prevoz raznih predmeta. Set uključuje i grabulje i lopatu, savršene za igru u bašti. Dodatno, traktor ima element protiv prevrtanja, što obezbeđuje bezbednost deteta tokom igre. Maksimalno opterećenje je 25 kg. PAKOVANJE Traktor sa prikolicom je upakovan u šarenu kutiju, svi elementi vozila su pravilno osigurani kako bi se sprečila oštećenja tokom transporta. Dimenzije pakovanja su 61x32x28.5 cm, Težina: 3.7 kg. Šifra proizvođača: 658T BLUE
TRAKTOR SA PRIKOLICOM BLUE ECOTOYS
Šifra proizvoda:
658T BLUE-1298
Kategorije: Igračke, Igre imitacije, Mega popusti
7.990,00 RSD Originalna cena je bila: 7.990,00 RSD.7.350,00 RSDTrenutna cena je: 7.350,00 RSD.
38 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
38 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3,7 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| EAN | 5905817003129 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TRAKTOR SA PRIKOLICOM BLUE ECOTOYS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
MEKANA MAZILICA ZEC BUKET CITRUSA 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972001
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100010 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.