Traktor guralica za decu plastična Dede 033557
Šifra proizvoda:
baj33557
Kategorije: Guralice, Vozila za decu
3.099,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Dede |
| Pol | Dečaci, Devojčice |
| Uzrast | 1 – 3 год |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Traktor guralica za decu plastična Dede 033557“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 green
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
LC-V1359 GREEN
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003648 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Ecotoys balans bicikl sa pedalama i pomoćnim točkovima 3u1 pink
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
LC-V1359 PINK
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817003655 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 85x40x30 cm |
Tricikl za decu sa rotirajućim sedištem, gurajućim rukohvatom i tendom black, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.900,00 RSD
SKU:
WQL-186 BLACK
| Težina | 7,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005956 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Tricikl sa neklizajućim rukohvatima, zvoncem i korpom, Pink, ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
WQL-1999 PINK
| Težina | 3,9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5905817005994 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 60x39x29 cm |
Kinderkraft bicikl guralica minibi honey yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRMIBI00YEL0000
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533920068 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije proizvoda: 50 x 25,5 x 39 cm; Dimenzije pakovanja: 48 x 17 x 26,5 cm |
Kinderkraft bicikl guralica runner 2021 nature yellow
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KRRUNN00YEL0000
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| EAN | 5902533917037 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: • širina: 38 cm • dužina: 83 cm • visina: 54 cm • prečnik točka: 28 cm • opseg podešavanja sedišta: 37 – 44 cm • veličina točkova: 12 inča |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.