***Omiljene igračke za dečake oduvek su bili automobili, kamioni i druga vozila. Ovaj traktor sa frikcionim pogonom sigurno će oduševiti vaše dete. Traktor dolazi sa jednim priključnim alatom. Savršeno za igranje uloga u poljoprivredi u peskovniku. – Tip: traktor. – Veličina traktora: 10 k 24 k 8,5 cm. -Dodatak: jedan alat za povezivanje u zavisnosti od modela. -Karakteristike: detaljan dizajn, veliki profilisani točkovi. – Materijal: plastika. – Pogon: trenje. -Baterije nisu potrebne. -Dimenzije: 12,5 k 9,5 k 28 cm. – Starost: 3+. -Sorto: 3 modela, svaki se prodaje zasebno.
***Traktor – 3 modela sa priključcima
Šifra proizvoda:
46-201000
Kategorije: Igračke, Igračke vozila
499,00 RSD
40 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
40 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223462010 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „***Traktor – 3 modela sa priključcima“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.