Toster Vox TO8117
Šifra proizvoda:
8606019602055
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
3.530,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
2 na zalihama
11
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602055 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 850 W |
| Broj stepeni zagrevanja | 7 |
| Težina neto/bruto | 1.78 kg kg |
| Funkcije | – Višefunkcionalnost : Tostiranje, odmrzavanje, podgrevanje |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Vox TO8117“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09G APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09G
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S30C APARAT PROTIV INSEKATA 41W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.014,00 RSD
SKU:
AR6S30C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114577 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7052 PAROČISTAČ ROTIRAJUĆI PODNI I RUČNI SA VIŠE FUNKCIJA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.363,00 RSD
SKU:
AD7052
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20651 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 6 ŠOLJICE 300ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.099,00 RSD
SKU:
ES01-20651
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.