Toster Vox TO01103
Šifra proizvoda:
8606033882082
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
1.699,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606033882082 |
| Boja | Bela |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 700 W |
| Broj stepeni zagrevanja | 7 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Vox TO01103“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S11A APARAT PROTIV INSEKATA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.906,00 RSD
SKU:
AR6S11A
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109917 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ003 APARAT PROTIV INSEKATA 2X6W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.506,00 RSD
SKU:
EHQ003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7052 PAROČISTAČ ROTIRAJUĆI PODNI I RUČNI SA VIŠE FUNKCIJA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.363,00 RSD
SKU:
AD7052
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD4381B APARAT ZA FILTER KAFU 600ML CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
2.620,00 RSD
SKU:
AD4381B
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD
SKU:
ES06-27346
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Akvafor bokal Izvor Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
AF773
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.