Toster Vox TO01102
Šifra proizvoda:
8606019600846
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
1.700,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600846 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 700 W |
| Broj stepeni zagrevanja | 7 |
| Dimenzije | 25.8 x 15 x 17.8 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Vox TO01102“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES PP1603 APARAT PROTIV INSEKATA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.623,00 RSD
SKU:
ARPP1603
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 8008225016037 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ003 APARAT PROTIV INSEKATA 2X6W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.506,00 RSD
SKU:
EHQ003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20644 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 3 ŠOLJICE 150ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
ES01-20644
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020644 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Akvafor bokal Izvor Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
AF773
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.