Toster Vox SM2006
Šifra proizvoda:
8606019602628
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
2.100,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019602628 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 700 W |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Vox SM2006“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S03 APARAT PROTIV INSEKATA 5W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.332,00 RSD
SKU:
AR6S03
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113402 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24611 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.579,00 RSD
SKU:
ES06-24611
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024611 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20651 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 6 ŠOLJICE 300ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.099,00 RSD
SKU:
ES01-20651
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27315 ELEKTRIČNI GRIL RETRO 1300W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.089,00 RSD
SKU:
ES06-27315
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027315 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.