Toster Vox SM100GM
Šifra proizvoda:
8606019600150
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
2.200,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606019600150 |
| Boja | Crna |
| Brend | Vox |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 700 W |
| Karakteristike | – Kapacitet 2 sendviča – Materijal grejnih ploča Aluminijum – Nelepljive gril ploče |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Vox SM100GM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S16C APARAT PROTIV INSEKATA 2X8W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
AR6S16C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114560 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES PP1603 APARAT PROTIV INSEKATA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.623,00 RSD
SKU:
ARPP1603
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 8008225016037 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ003 APARAT PROTIV INSEKATA 2X6W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.506,00 RSD
SKU:
EHQ003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES AR1K32D FRITEZA NA TOPLI VAZDUH DIGITALNA 2L 1000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
AR1K32D
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113181 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.