- Toster sa 2 široka otvora: idealno za debele i tanke kriške hleba.
- Jedan dodir za sve što želite.
- 7 nivoa zapečenosti, funkcije zaustavljanja i odmrzavanja.
- Funkcija visokog podizanja: jednostavno izvadite tost bilo koje veličine, čak i onaj najmanji.
- Fioka za mrvice za jednostavno čišćenje.
- Snaga: 850W.
Toster Tefal TT130130
Šifra proizvoda:
3016661144714
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
5.199,00 RSD
2 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
2 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3016661144714 |
| Boja | Bela |
| Brend | Tefal |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 850 W |
| Broj stepeni zagrevanja | 7 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Tefal TT130130“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09G APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09G
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S11A APARAT PROTIV INSEKATA
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.906,00 RSD
SKU:
AR6S11A
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109917 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S16C APARAT PROTIV INSEKATA 2X8W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
AR6S16C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114560 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S30C APARAT PROTIV INSEKATA 41W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.014,00 RSD
SKU:
AR6S30C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114577 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24581 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L BELI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.599,00 RSD
SKU:
ES06-24581
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024581 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD
SKU:
ES06-27346
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.