Toster Linea LST0627
Šifra proizvoda:
8606012219731
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
1.590,00 RSD
8 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
8 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012219731 |
| Boja | Bela |
| Brend | Linea |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 800 W |
| Karakteristike | – Automatska kontrola temperature – Osigurač protiv pregrevanja – Fiksirane gril ploče za 2 kriške – Veličina ploče: 215*125 mm – Neprianjajući premaz – Ručka hladna na dodir – Sistem zaključ |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Linea LST0627“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S18 APARAT PROTIV INSEKATA 18W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
AR6S18
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S40C APARAT PROTIV INSEKATA 48W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.831,00 RSD
SKU:
AR6S40C
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114584 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7052 PAROČISTAČ ROTIRAJUĆI PODNI I RUČNI SA VIŠE FUNKCIJA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.363,00 RSD
SKU:
AD7052
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-24611 APARAT ZA FILTER KAFU 1000W 1,25L CRNI
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.579,00 RSD
SKU:
ES06-24611
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158024611 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27315 ELEKTRIČNI GRIL RETRO 1300W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.089,00 RSD
SKU:
ES06-27315
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027315 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Akvafor bokal Izvor Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
AF773
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.