Gorenje toster ima dovoljno podeoka jačine što omogućava da vaš tost bude pečen baš kako treba. Uz to, poseduje i funkciju podgrevanja i odmrzavanja. Smrznut hleb će biti ravnomerno prepečen i brzo pripremljen. Ukoliko se u toku pečenja predomislite, iskoristite funkciju Instant Stop. Vaš tost će biti fino i ravnomerno prepečen.
Toster Gorenje T1100CLI
Šifra proizvoda:
3838782079832
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
5.899,00 RSD
4 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
4 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782079832 |
| Boja | Bež |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 950 W |
| Broj stepeni zagrevanja | 6 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Gorenje T1100CLI“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09 APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09B APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09B
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113433 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09G APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09G
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S16C APARAT PROTIV INSEKATA 2X8W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
AR6S16C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114560 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD
SKU:
ES06-27346
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20651 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 6 ŠOLJICE 300ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.099,00 RSD
SKU:
ES01-20651
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.