Odmrznite tost hleb direktno iz zamrzivača ili podgrevajte već prepečene kako biste dobili onu toplu površinu za glatko mazanje putera.
Toster Gorenje T1100CLBK
Šifra proizvoda:
3838782168901
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
5.899,00 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
6 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782168901 |
| Boja | Crna / Siva |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 1100 W |
| Broj stepeni zagrevanja | 6 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Gorenje T1100CLBK“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ003 APARAT PROTIV INSEKATA 2X6W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.506,00 RSD
SKU:
EHQ003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ007 APARAT PROTIV INSEKATA 2x15W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.498,00 RSD
SKU:
EHQ007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955529 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7052 PAROČISTAČ ROTIRAJUĆI PODNI I RUČNI SA VIŠE FUNKCIJA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.363,00 RSD
SKU:
AD7052
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD
SKU:
ES06-27346
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.