Lako za korišćenje i čišćenje – Od vas zavisi. Ubacite ploče za sendvič ili gril ili ih zamenite ako više volite ukusne galete ili vafle. Ploče mogu odmah da se zamene. Sve ploče su izrađene od čvrste legure aluminijuma, i imaju nelepljivi sloj. Nakon što se ploče ohlade samo ih obrišite pamučnom krpom.
Toster Gorenje SM703GCG
Šifra proizvoda:
3838782178450
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
4.090,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
9 na zalihama
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782178450 |
| Boja | Siva |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Toster |
| Snaga | 700 W |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Gorenje SM703GCG“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09G APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09G
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S18 APARAT PROTIV INSEKATA 18W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
AR6S18
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S40C APARAT PROTIV INSEKATA 48W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.831,00 RSD
SKU:
AR6S40C
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114584 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27346 APARAT ZA FILTER KAFU 90W RETRO 1,5L
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
4.000,00 RSD
SKU:
ES06-27346
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027346 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.