Gorenje toster SM701GCW snage grejača 700 W. Jednostavan za upotrebu, pogodan za pripremu toplih sendviča i hamburgera. Specijalni premaz sprečava lepljenje namirnica na ploči za pečenje. Poseduje indikator temperature. Nameštanje temperature za savršenu upotrebu. Širina radne ploče za pečenje 20 cm. Gumirana osnova protiv klizanja. Ručka za prenošenje.
Toster Gorenje SM701GCW
Šifra proizvoda:
3838782069727
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
2.699,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10 na zalihama
16
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782069727 |
| Boja | Bela |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Mini gril |
| Snaga | 700 W |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Gorenje SM701GCW“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09B APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09B
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113433 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ003 APARAT PROTIV INSEKATA 2X6W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.506,00 RSD
SKU:
EHQ003
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299929070 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ006 APARAT PROTIV INSEKATA 2X10W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.090,00 RSD
SKU:
EHQ006
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955505 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ007 APARAT PROTIV INSEKATA 2x15W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.498,00 RSD
SKU:
EHQ007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955529 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES AR1K32D FRITEZA NA TOPLI VAZDUH DIGITALNA 2L 1000W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
AR1K32D
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113181 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.