Ploče su izrađene od kvalitetne legure aluminijuma i obložene nelepljivim premazom. Ovo sprečava da se hrana lepi za tanjire, da ne zagori i omogućava kuvanje bez masti. Takođe olakšava čišćenje. Nakon upotrebe i kada se tanjiri ohlade, prevucite ih pamučnom krpom i spremni su za drugu upotrebu.
Toster Gorenje SM701 GCB
Šifra proizvoda:
3838782125102
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Tosteri
2.690,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 3838782125102 |
| Boja | Crna |
| Brend | Gorenje |
| Vrsta aparata | Mini gril |
| Snaga | 700 W |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Toster Gorenje SM701 GCB“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S16C APARAT PROTIV INSEKATA 2X8W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
AR6S16C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114560 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S18 APARAT PROTIV INSEKATA 18W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.131,00 RSD
SKU:
AR6S18
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S30C APARAT PROTIV INSEKATA 41W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.014,00 RSD
SKU:
AR6S30C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114577 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S40C APARAT PROTIV INSEKATA 48W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
5.831,00 RSD
SKU:
AR6S40C
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114584 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7052 PAROČISTAČ ROTIRAJUĆI PODNI I RUČNI SA VIŠE FUNKCIJA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.363,00 RSD
SKU:
AD7052
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Akvafor bokal Izvor Plavi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.299,00 RSD
SKU:
AF773
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.