Sendvic toster
Ploce 28×21 cm
Indikator postignute temperature
Neklizajuce nogice
1300 W
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
5.150,00 RSD
9 na zalihama
9 na zalihama
Sendvic toster
Ploce 28×21 cm
Indikator postignute temperature
Neklizajuce nogice
1300 W
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 8051772714154 |
| Brend | Beper |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113419 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114560 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032112627 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Nema na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575908261 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020651 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
Na stanju
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | aquaphor |
| Kapacitet | 2,8l |
| EAN | 4744131012773 |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.