Tobogan za decu 025302
Šifra proizvoda:
baj25302
Kategorije: Igračke za dvorište, Tobogani
7.290,00 RSD
Troškovi dostave: 630,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Dolu |
| Pol | Devojčice |
| Uzrast | 2 |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tobogan za decu 025302“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Moja prva kućica za igru, 106x98x90 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.100,00 RSD
SKU:
15-583000
Kucica za decu 033109
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.890,00 RSD
SKU:
33109
| Brend | Dolu |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Kuća za decu 502788
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
10.490,00 RSD
SKU:
502788
| Težina | 15 kg |
|---|---|
| Brend | Dohany |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Tobogan 026019
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.450,00 RSD
SKU:
26019
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Dolu |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.