Tiganj za picu Linea LPT367NS
Šifra proizvoda:
8606012216730
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Ostali aparati
4.276,80 RSD
6 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
6 na zalihama
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012216730 |
| Boja | Crna |
| Brend | Linea |
| Snaga | 1500 W |
| Prečnik | 36 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tiganj za picu Linea LPT367NS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09W APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09W
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032113426 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S30C APARAT PROTIV INSEKATA 41W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.014,00 RSD
SKU:
AR6S30C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114577 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ007 APARAT PROTIV INSEKATA 2x15W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.498,00 RSD
SKU:
EHQ007
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955529 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EKG009 APARAT ZA KUVANJE NA PARI
Mali kućni aparati, Aparati za kuvanje i pečenje, Aparati za sporo kuvanje i kuvanje na pari, Kućni aparati
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.964,00 RSD
SKU:
EKG009
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299954355 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES01-20644 DŽEZVA ZA ESPRESSO KAFU 3 ŠOLJICE 150ML
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.699,00 RSD
SKU:
ES01-20644
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158020644 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27360 DŽEZVA ELEKTRIČNA 0,75L 800W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.199,00 RSD
SKU:
ES06-27360
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027360 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.