Tiganj za picu Linea LPT 429
Šifra proizvoda:
8606012216877
Kategorije: Aparati za kuvanje i pečenje, Kućni aparati, Mali kućni aparati, Ostali aparati
5.090,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Garancija | 2 godine |
| EAN | 8606012216877 |
| Boja | Crna |
| Brend | Linea |
| Snaga | 1500 W |
| Prečnik | 42 cm |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tiganj za picu Linea LPT 429“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
ARDES 6S09 APARAT PROTIV INSEKATA 9W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.040,00 RSD
SKU:
AR6S09
| Težina | 0,5 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032109900 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S16C APARAT PROTIV INSEKATA 2X8W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.899,00 RSD
SKU:
AR6S16C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114560 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ARDES 6S30C APARAT PROTIV INSEKATA 41W
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.014,00 RSD
SKU:
AR6S30C
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| EAN | 8004032114577 |
| Brend | Ardes |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESPERANZA EHQ006 APARAT PROTIV INSEKATA 2X10W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.090,00 RSD
SKU:
EHQ006
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| EAN | 5901299955505 |
| Brend | Esperanza |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ADLER AD7052 PAROČISTAČ ROTIRAJUĆI PODNI I RUČNI SA VIŠE FUNKCIJA
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
12.363,00 RSD
SKU:
AD7052
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| EAN | 5905575902696 |
| Brend | Adler |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
ESTIA ES06-27315 ELEKTRIČNI GRIL RETRO 1300W
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
3.089,00 RSD
SKU:
ES06-27315
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 5207158027315 |
| Brend | Estia |
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.