Testo za igru 214280 RS
Šifra proizvoda:
BA214280
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
1.900,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
12
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Rs toys |
| Uzrast | 3+ |
| Pol | Dečaci |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Testo za igru 214280 RS“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.