Igračka na daljinsko upravljanje. U setu: tenk, daljinski upravljač sa dvanaest smera._x000D_
Razmera: 1:12. Dužina tenka: približno 33 cm._x000D_
Funkcije: vozi napred – nazad,okreće desno-levo,okretanje kupole,svetlosni i zvučni efekti topovske vatre,vodene bombe.Frekvencija kontrolera 2,4 GHz,10 kanala._x000D_
Domet upravljanja: do 5 m. Materijal: plastika. Baterije: za daljinski upravljač 2x AA, 1,5 V nisu uključene, punjiva baterija 3,7 V za rad tenka je uključena, USB port._x000D_
Preporučena starost: 5+._x000D_
Asortiman: 2 boje za izbor (zelena, braon). Cena za jedan proizvod._x000D_
Težina: 1,492 kg, pakovanje: 22x24x42 cm.
Tenk na daljinsko upravljanje, svetlo, zvuk, 1:12
Šifra proizvoda:
49-992000
Kategorije: Akcione figure i roboti, Igračke
4.499,00 RSD
9 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
9 na zalihama
17
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223499924 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tenk na daljinsko upravljanje, svetlo, zvuk, 1:12“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
Dodirni i oseti – boje i oblici
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
689,00 RSD
SKU:
p1000057
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936022 |
| Brend | Pertini Books |
Uvod u kodiranje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
599,00 RSD
SKU:
p1000064
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936084 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.