_x000D_
-
- _x000D_
- Dimenzija skopljenih merdevina: 67x47x6.5 cm
_x000D_
-
- Visina: 260 cm
_x000D_
-
- Razmak Između Gazišta: 30 cm
_x000D_
-
- Nosivost: 150 kg
_x000D_
-
- Materijal: Aluminijum
_x000D_
_x000D_
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
7.890,00 RSD
Nema na zalihama
Nema na zalihama
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| EAN | 8606005038004 |
| Troškovi dostave | 630 |
| Rok isporuke | 2-5radna dana |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564755 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Težina | 2 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 8606112564823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | BOLZZ |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 8606112564892 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
Na stanju
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| EAN | 5905817000760 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 62 x62 x 19,5 |
Nema na stanju
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089064046 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 75 x 34,5 x31 |
Na stanju
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | ModernHome |
| Mega popusti | Police i organizacija doma |
| EAN | 5903089062516 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | DIMENZIJE: Visina čiviluka: 150cm Širina šipke za vešanje: 107cm Širina osnove: 64.5cm Policu: 62cm x 41cm |
Prijavi se na naš newsletter i preuzmi specijalan kupon za popust, saznaj prvi za akcije, nove artikle i najtraženije proizvode za sezonu.
Drvene igračke
Igračke za dvorište
Oprema za bebe
Podloge za igru I tepisi
Eko deterdzenti
Oprema za mame
Police i organizacija doma
Outdoor oprema
Još nemate nalog?
Napravi nalog
Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.