• Vrsta: Tele Spy uređaj za promenu glasa.• 7 načina rada: dugme A: dečji glas, dugme A+ B: glas devojčice, dugme B: muški glas, dugme B + C: F-robot, dugme C: M-robot, dugme C+D: eho, dugme D: bas.• 5 pesama prema vlastitom sklapanju: dugme E: rap 1, dugme E + F: rap 2, dugme F: rap 3, dugme F + G: rap 4, dugme G: rap 5.• Dimenzije proizvoda: cca. 12,5 x 7 x 12,5 cm.• Materijal izrade: čvrsta plastika + elektronski delovi.• Uzrast: 4+.• Radi na baterije: 3x AAA, nije u setu.• Sorto – više boja-modela po izboru.• Jedinična cena.
Tele Spy menjač glasa
Šifra proizvoda:
63-455000
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
899,00 RSD
14 na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
14 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223634554 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tele Spy menjač glasa“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MEKANA MAZILICA NEŽNI BELI ZEC 17CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.889,00 RSD
SKU:
K972000
| Težina | 0,036 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 4894173100003 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.