Tarantula 100942 Buki
Šifra proizvoda:
b100942
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
3.590,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Brend | Buki |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tarantula 100942 Buki“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.099,00 RSD
SKU:
K214017
| Težina | 0,092 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140179 |
MUZIČKI ZEKA BEŽ
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.699,00 RSD
SKU:
K218028
| Težina | 0,117 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502180281 |
Izlet u zoo vrtu
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000059
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936046 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Set kucamo čekićem
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.379,00 RSD
SKU:
p1030930
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032721 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 18m+ |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.