Prelepa tambura u nežnim i toplim bojama iz kolekcije Sunshine koju je napravio Janod.
Drvena tambura sa činelama, laka za upotrebu i savršena za nežno muzičko učenje. Ovaj instrument je odličan medij za upoznavanje dece sa radostima udaraljki. Deca će se zabaviti tresući ovu muzičku igračku da bi čula činele ili lupkajući po površini rukom.
Udarački instrument koji na igriv način podstiče muzičko buđenje dece i razvija njihovo slušanje i kreativnost.
TAMBURA
Šifra proizvoda:
J07637
Kategorije: Drvene igračke, Muzičke igračke
2.100,00 RSD
45 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
45 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,18 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217376376 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TAMBURA“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke sa liftom – malibu residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4118
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397341189 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66 x 41 x 12,5 cm; Dimenzije kućice: 114 x 87 x 32 |
| Besplatna dostava | Besplatna dostava |
Drvena kućica za lutke sa liftom xxl
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
TL49059
| Težina | 13,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903089069966 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96 x 37 x 18,5 cm; Dimenzije kućice: 90 x 71 x 32,5 |
Drvena kuhinja bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK563W
| Težina | 12 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5905817000029 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 66x35x16 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.