Taki-voki 101666
Šifra proizvoda:
ba101666
Kategorije: Edukativni i kreativni setovi, Igračke
3.100,00 RSD
Troškovi dostave: 430,00 RSD
18
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | Buki |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Taki-voki 101666“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA PLAVI 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214015
| Težina | 0,136 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140155 |
Dodirni, oseti i nauči – FELT FUN
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
799,00 RSD
SKU:
p1000055
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936008 |
| Brend | Pertini Books |
Dan na farmi – knjiga sa prozorčićima
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
649,00 RSD
SKU:
p1000056
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936015 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Traktor sa pedalama crveni
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1021826
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Pilsan |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |
Jungle sto sa kockama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.390,00 RSD
SKU:
jb20014025
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Jungle |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.