Ako postoje važne stvari koje želite da zapišete na posebnom mestu, samo vama poznatom, onda je dnevnik savršen izbor za to. Svaka devojčica treba da ima svoj tajni dnevnik u koji može da upiše sve svoje tajne, želje i fantazije, a ovaj prelepi dnevnik sa JEDNOROGOM iz snova je savršen za to. Možete ga zaključati ključem da tajna ostane tajna. Karakteristike: 1 Tajni dnevnik sa katancem. 1 x 2u1 hemijska olovka sa nevidljivim mastilom i crnim svetlom. 1 kartica sa 26 ukrasnih nalepnica, 1 kartica sa 77 nalepnica za pismo. Zahteva: 3 x LR41 baterije (uključene). Dimenzije pakovanja: 23,5 x 25,5 x 3,5 cm. Preporučeni uzrast: 5+.
Tajni dnevnik Jednoroga iz snova 4 delova/ pakovanje
Šifra proizvoda:
29-450000
Kategorije: Igračke, Igre imitacije
999,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223294505 |
| Brend | Denis |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Tajni dnevnik Jednoroga iz snova 4 delova/ pakovanje“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
CHUBBY MEDA ROZE 25 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.849,00 RSD
SKU:
K214018
| Težina | 0,15 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140186 |
Moja velika knjiga o sportu i igrama
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.199,00 RSD
SKU:
p1000061
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 9788682936060 |
| Brend | Pertini Books |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Moj prvi voz set
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.799,00 RSD
SKU:
p1030928
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032288 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Slagalica od 9 kocki, Kengur i banda
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
499,00 RSD
SKU:
01-651000
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 1 – 4 radna dana |
| EAN | 3850223016510 |
| Brend | Denis |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.