Luksuzni poklon set savršen za novorođenče, upakovan u prelepu, elegantnu kutiju. Sadrži muzičku mobilu sa 22 minuta umirujućih melodija, mekanog plišanog medu, veliki muslin pelenu sa silikonskim dugmetom (može se koristiti i kao pokrivač za dojenje ili grickalica), kao i silikonski prsten sa dve dodatne grickalice sa teksturom.
Idealan poklon koji kombinuje udobnost, praktičnost i razvojne vrednosti za prve mesece bebinog života.
Taf Toys poklon set za novorođenče
Šifra proizvoda:
jb22114123
Kategorija: Pokloni za bebe
4.669,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Taf Toys |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Sezona | BASIC |
| Boja | MULTICOLOR |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Taf Toys poklon set za novorođenče“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Personalizovani držač gumica za kosu, okrugli
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.300,00 RSD
SKU:
116
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Ogledalo za dečiju sobu, zeke
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.500,00 RSD
SKU:
119
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Pitalica za kumstvo
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.500,00 RSD
SKU:
121
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani dečiji ofingeri sa motivima životinjica
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.100,00 RSD
SKU:
122
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
Personalizovani drveni ram za slike Moja prva godina 2
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.500,00 RSD
SKU:
132
| Težina | 0,7 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| Brend | Woodenfull |
MOJ FOTO RAM I PRVI OTISCI
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
3.499,00 RSD
SKU:
K220001
| Težina | 0,85 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502200019 |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.