Tunel za puzanje sa svetlima – Glow & Crawl
Tunel za puzanje sa svetlima osmišljen je da privuče pažnju radoznalih beba i angažuje više čula kroz igru i istraživanje. Dugačak 120 cm, ovaj udoban, zatvoreni prostor sa umirujućim svetlucavim lampicama podstiče bebe da se provlače, puze i otkrivaju svet oko sebe. Idealan je za gimnastiku beba, vreme na stomaku i razvojnu igru.
Taf Toys bebi tunel sa svetlima
Šifra proizvoda:
jb22114124
Kategorije: Igračke, Sportske igračke
3.890,00 RSD
Troškovi dostave: 530,00 RSD
10
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Brend | Taf Toys |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Taf Toys bebi tunel sa svetlima“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
AKTIVITI ZVUČNA PIRAMIDA ZA BEBE
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.399,00 RSD
SKU:
K210015
| Težina | 0,184 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502100159 |
CHUBBY MEDA PLAVI 17 CM
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
3.149,00 RSD
SKU:
K214014
| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Brend | KALOO |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
| EAN | 3666502140148 |
Pilsan Auto umetaljka
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1016292
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031878 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 0+ Godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan daska za peglanje
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
p1013425
| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031885 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Konstruktor moj grad
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
1.599,00 RSD
SKU:
p1008633
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461031014 |
| Brend | Pilsan |
| Pol | Za dečake i devojčice |
| Uzrast | 3+ godina |
| Zemlja porekla | Turska |
Pilsan Umetaljka kocka sa ogledalom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
999,00 RSD
SKU:
p1032783
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Rok isporuke | 2 – 5 radnih dana |
| EAN | 8693461032264 |
| Brend | Pilsan |
| Zemlja porekla | Turska |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.