Dizajnirana da izdrži svakodnevne izazove, ova ultra-izdržljiva pena otporna je na oštećenja od potpetica i šapa kućnih ljubimaca, zadržavajući besprekornu površinu bez ljuštenja.
Izrađena od najkvalitetnijih materijala, podloga pruža mekano i udobno mesto za igru, savršeno za bebe koje puze, padaju i istražuju, dok roditeljima donosi dodatnu sigurnost i mir.
Taf Toys bebi podloga
Šifra proizvoda:
jb22114127
Kategorije: Podloge za igru I tepisi, Sklopive podloge
6.530,00 RSD
Nema na zalihama
Troškovi dostave: 530,00 RSD
Nema na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Brend | Taf Toys |
| Pol | UNISEX |
| Veličina | BEZ VELIČINE |
| Boja | MULTICOLOR |
| Sezona | BASIC |
| Zemlja porekla | Kina |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „Taf Toys bebi podloga“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 01 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.390,00 RSD
SKU:
ECOEVA020
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003440 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Velika podloga za igru EVA FOAM Farma 02 90.5×90.5 cm 21 deo ECOTOYS
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
ECOEVA019
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5905817003433 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | 90.5×90.5 cm |
Kinderkraft podloga za igru cozyplay
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
KPCOZY00LG0000
| Težina | 6,1 kg |
|---|---|
| Brend | Kinderkraft |
| Mega popusti | Bebe |
| EAN | 5902533926930 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije: Prečnik prostirke: 91 cm Površina (m2) 0,8281 Visina (rastojanje od poda do vrha šipki za igračke): 56 cm Visina šipke za igračke je 153 cm |
JOY sklopiva podloga sa dva lica Staza+Zoo vrt 150x200x1 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
4.200,00 RSD
SKU:
21382
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | JOY |
| EAN | 8606112449885 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Staza 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21397
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449922 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |
IQ sklopiva podloga Kontrasti+Žirafko 150×200 cm
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.990,00 RSD
SKU:
21399
| Težina | 1,8 kg |
|---|---|
| Brend | IQ |
| EAN | 8606112449809 |
| Rok isporuke | 2 – 4 radna rada |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.