Zagonetka puna iznenađenja.
Ilustracija koja je previše slatka.
Za stimulisanje čula dece od 2 godine.
Hajde da pogledamo životinje u zoološkom vrtu na ovoj slagalici od 20 delova pogodnoj za decu od 2 godine i više! Štaviše… taktilno je! Otkrivanje tigrove meke dlake ili hrapave kože krokodila biće velika radost kada se slagalica završi! Mališani mogu da miluju i otkrivaju ove zabavne materijale kako bi im pomogli da razviju čulo dodira! Prelepe ilustracije na ovoj divovskoj slagalici živih boja će vas uroniti u svet pun zabavnih detalja. Uz ovu slagalicu se isporučuje poster koji služi kao model za promociju trenutne nezavisne igre. Ova slagalica ima dimenzije 65 x 50 cm kada je kompletna i ima 7 teksturiranih delova.
TACTILE SLAGLICA – DAN U ZOLOSKOM VRTU – 20 KOM
Šifra proizvoda:
J02774
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
2.249,00 RSD
55 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
55 na zalihama
14
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,55 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217327743 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TACTILE SLAGLICA – DAN U ZOLOSKOM VRTU – 20 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Dečija drvena radionica sa alatima, KINDER HOME, plava
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.399,00 RSD
SKU:
V03D242C
| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 799588240716 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |
Drvena kuhinja xxl sa veš mašinom
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
TL18061
| Brend | ECO TOYS |
|---|---|
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089065586 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 96,5×34,5×18,7 cm; Dimenzije kućice: 92cm x 74,5 x 22,5cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.