Džinovska slagalica od 20 delova u čvrstom kartonu, sa 7 delova sa teksturama (krzno za kravu, ovcu, imitacija zečjeg repa, svinje, patke, petlova greben, žaba). Ilustracija jarkih boja na temu domaćih životinja. Poster uključen. Slagalica: 65 x 50 cm. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
TACTILE SLAGALICA – ZIVOTINJE SA FARME – 20 KOM
Šifra proizvoda:
J02772
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
2.249,00 RSD
10 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
10 na zalihama
20
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,68 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217327729 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TACTILE SLAGALICA – ZIVOTINJE SA FARME – 20 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima roze
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
V10C404I
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793984 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima na postolju, za učenje, crtanje i skladištenje plavo-žuta
Ocenjeno sa 5.00 od 5
Na stanju
9.790,00 RSD
SKU:
TF6057
| Težina | 5,5 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793397 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena garaža sa stazom I liftom + automobili
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.500,00 RSD
SKU:
1085
| Težina | 4 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397310857 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzija pakovanja: 46x37x9cm |
Drvena kućica za lutke xxl for dolls residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Nema na stanju
SKU:
4127
| Težina | 17,8 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903089068860 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 103x43x20 cm; Dimenzije kućice: 126 cm, širina: 81,5 cm, dubina: 30 cm. |
Velika drvena kuhinja xxl Eco Toys
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK547
| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769971480 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 112,5X37,5X18,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.