Džinovska slagalica od 20 delova u čvrstom kartonu, sa 7 delova sa teksturama (krzno za belog medveda, pingvina, jelena, psa haskija, lažni fok, metalni efekat za priču o kitovima, efekat šljokica za ribu). Ilustracija sa nežnim bojama na temu Život na ledu. Poster uključen. Ovaj proizvod je napravljen od FSC® sertifikovanog i drugog kontrolisanog materijala.
TACTILE SLAGALICA – ZIVOT NA LEDU – 20 KOM
Šifra proizvoda:
J02773
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
2.249,00 RSD
14 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
14 na zalihama
13
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,56 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217327736 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TACTILE SLAGALICA – ZIVOT NA LEDU – 20 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena tabla sa magnetima i dodacima šarena
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
5.590,00 RSD
SKU:
V12B103
| Težina | 3,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793946 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja za igru sa dodacima bela
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
9.590,00 RSD
SKU:
V10C404H
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793977 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke blueberry residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
4121
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| EAN | 5903089065289 |
| Mega popusti | Igračke |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 75x50x 10 cm; Dimenzije kućice: 92 x52,3 x27 |
Drvena kućica za lutke sa nameštajem Emma residence
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
8301
| Težina | 11 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Dečiji kutak |
| Akcija | Mega popust |
| EAN | 5903769974870 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije kućice: 69 x62 x 27cm |
Drvena kuhinja + posudje za igru
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
PLK560
| Težina | 9 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769979080 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 76×35,5×15,5 cm |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.