Zagonetka puna iznenađenja.
Ilustracija koja je previše slatka.
Za stimulisanje čula dece od 2 godine.
Deca uzrasta od 2 godine i više će voleti ovu taktilnu slagalicu sa temom džinovskih šumskih životinja! Kada se završi ova prelepa slagalica od 20 delova, moći će da otkriju različite teksture i materijale koji se nalaze oko slagalice i na taj način razviju svoje veštine percepcije dodira i posmatranja. Komadi su dizajnirani da se hvataju u male ruke, a uključen je i model plakata. Ova slagalica se sastoji od 20 delova, uključujući 7 teksturiranih delova, tako da mališani mogu da istražuju i svoja čula i životinje koje žive u šumi!
TACTILE SLAGALICA – SUMSKE ZIVOTINJE 200 KOM
Šifra proizvoda:
J02685
Kategorije: Drvene igračke, Edukativne igračke
2.249,00 RSD
41 na zalihama
Troškovi dostave: 430,00 RSD
41 na zalihama
19
korisnika trenutno gledaju ovaj proizvod!
Specifikacija
| Težina | 0,57 kg |
|---|---|
| Brend | JANOD |
| EAN | 3700217326852 |
| Rok isporuke | 2- 4 radna dana |
Recenzije kupaca
Ocenjeno sa 0 od 5
0 recenzija
Ocenjeno sa 5 od 5
0
Ocenjeno sa 4 od 5
0
Ocenjeno sa 3 od 5
0
Ocenjeno sa 2 od 5
0
Ocenjeno sa 1 od 5
0
Budite prvi koji će napisati recenziju za „TACTILE SLAGALICA – SUMSKE ZIVOTINJE 200 KOM“ Одустани од одговора
Povezani proizvodi
KINDER HOME Dečija drvena kuhinja sa zvukom, svetlom i priborom za kuvanje belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
15.590,00 RSD
SKU:
V10C493J
| Težina | 11,3 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793960 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečiji drveni set za čaj i kafu sa dodacima belo-sivi
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.496,00 RSD
SKU:
V10B318B
| Težina | 0,8 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793939 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
KINDER HOME Dečija drvena espreso mašina za kafu sa šoljicom belo-siva
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
2.592,00 RSD
SKU:
V10D134
| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Brend | KINDER HOME |
| EAN | 730734793922 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
Drvena kućica za lutke, led nameštaj
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
HM006391
| Težina | 11,45 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769970032 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 73 x 40 x24cm; Dimenzije kućice: 90 x 59 x30cm |
Drvena radionica za decu sto za alat
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
7.390,00 RSD
SKU:
W03D076E
| Težina | 6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 5903769977222 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 31×8,5×56 cm; Dimenzije proizvoda: 66cm x 45cm x 25cm |
Drveni alat za igru 52 elemenata 1182n
Ocenjeno sa 0 od 5
Na stanju
SKU:
1182N
| Težina | 1,6 kg |
|---|---|
| Brend | ECO TOYS |
| Mega popusti | Igračke |
| EAN | 6942397311823 |
| Rok isporuke | 1 – 3 radna dana |
| Zemlja porekla | Kina |
| Dimenzije | Dimenzije pakovanja: 28x16x18 cm, |









Recenzije
Ukloni filterJoš nema komentara.